Вилкове — подорож в українську Венецію (Фото)

Вилкове розташоване в Одеській області, на узбережжі Дунаю, біля самого кордону з Румунією. На перший погляд це нічим не примітний населений пункт української глибинки. Але славу Вилковому принесла стара частина міста, яка побудована буквально на воді. Тому замість вулиць там — канали, якими місцеві жителі переміщуються на таких собі українських гондолах, повідомляє «Маловідома Україна».

Вилкове

Саме завдяки численним каналам, проритим уздовж вулиць, Вилкове і називають українською Венецією. Безумовно, таке порівняння — великий реверанс у бік містечка в Одеській області. Адже Вилкове не може похвалитися тим неповторним шармом і багатством, який має перлина Італії. Але менше з тим, туристи із задоволенням відвідують Вилкове.

Вилкове

У цьому зеленому містечку є також сосновий ліс, озера, і зовсім поруч знаходиться Чорне море. Для туристів тут є відпрацьовані поїздки по Дунаю на катері — в екскурсію часто включений обід і обов’язкова зупинка на «нульовому кілометрі», де Дунай впадає в море.

Ці краї відомі і різноманітністю риби, яка тут водиться. Саме риболовлею місцеві жителі в основному заробляють на життя, тому і для туристів рибалка повинна бути відзначена окремим пунктом в програмі дозвілля.

Вилкове

Зупинитися в Вилково можна на одній з баз відпочинку.

Своїм ходом можна добиратися двома способами — на поїзді до Одеси (звичайному або швидкісному Інтерсіті), а потім автобусом або маршруткою до Вилково, або автобусом безпосередньо з Києва. У першому і другому випадку дорога займе приблизно 13-14 годин.

Вилкове