Він лише дивиться сумними очима: у Дніпрі рятують песик похилого віку (Фото)

Собаки, як і люди, на старість хворіють частіше. От і Дружок, якого у Дніпрі підібрав волонтер узимку на узбіччі автостради потребує вашої допомоги. Тоді песика збила автівка, але він знову у клініці, знову загострення хронічних хвороб — отиту та артрозу, невпинно падає зір.

«Йому боляче рухатись і дуже сверблять вушка. На перетримці, де Дружок доживає свій вік. немає змоги проводити усі необхідні процедури. Тому змушені були лишити Дружка на лікування на стаціонарі у ветеринарній клініці. А це ой як недешево.  Дружок не вміє розмовляти і не може попросити допомоги — він лише дивиться сумними очима. Ми не знаємо, скільки ще йому відпущено жити з нами, але благаємо вас допомогти дожити цей час старенькому без болі», — написали волонтери «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Дружка»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Дружка»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.