Він нікому не потрібний: у Дніпрі тварина потрапила у біду (Фото)

Цей кіт, якого назвали Семеном, звик виживати на вулиці Дніпра, вишукувати їжу, ховатися від негоди. Він дуже худий, завжди голодний, але добрий та ласкавий. Сеня ніяк не може змиритися, що нікому не потрібен, продовжує вірити в добрих людей, підходить, заглядає в очі, лащиться. Але знову і знову люди проходять повз нього, а іноді котові щастить — його чим-небудь пригощають. Розповідають волонтери «Верности».

Зараз Сьомі як ніколи потрібна допомога небайдужих жителів Дніпра. Нещодавно він зник на кілька днів, а з’явився в плачевному стані: на голові та шиї місцями відсутня шерсть, багато ран. Кіт повернувся в рідний двір за допомогою, знову сподіваючись на добрих людей.

Небайдужа жінка відвезла його до клініки. Первинний огляд показав ще й запалення ясен, очей, наявність вушного кліща.

«Дуже просимо вас підтримати котика і не пройти повз його біди. Крім нас з вами йому сподіватися більше ні на кого. Необхідні кошти на обстеження, лікування, обробку від паразитів. Давайте всі разом зміцнимо віру Семена в добрих людей», — написали волонтери Дніпра.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку №5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Семена»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Семена»
_________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.