«Вісті Придніпров’я»: дізнайтесь актуальні новини першими

У новому номері «Вістей Придніпров’я» ви дізнаєтесь, як Дніпро святкував День міста. Ми розкажемо про те, які гості привітати місто з 241-м днем народження, скільки коштували сувеніри і які перфоманси радували дніпрян цього року. Також ми розкажемо про медичну реформу, ліквідацію сміттєзвалищ та агропродукцію, яку Україна постачає в ЄС.

На Дніпропетровщині — «бум» самогубств

Страшне слово «самогубство»… За статистикою, Україна посідає одну з лідерських позицій серед підліткових самогубств у Європі. Їх кількість у країні  — на одному рівні з числом ДТП. Не оминула ця проблема й наше місто — у Дніпрі та області щорічно фіксують сумні цифри. Так, у 2016 році на Дніпропетровщині названо 225 фактів суїцидів. Про «бум» зведення рахунків із життям — дізнавалися «Вісті».

Газові розрахунки

Щоб опалювальний сезон розпочався вчасно, підприємства області мають вчасно розрахуватися з боргами.

Все про отримання пенсії непрацездатними після смерті годувальника?

Умови призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника визначені в статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відповідно до статті пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього Закону, а також у разі смерті (загибелі) особи внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції гідності), — незалежно від тривалості страхового стажу.

Дебютна виставка. Володимир Думанський: «Живопис — як ліки від «депресняку»

У Криворізькій міській виставковій залі відкрито дебютну виставку живопису історика за фахом, відомого криворізького журналіста, члена Національної спілки журналістів України Володимира Думанського.

Університет третього віку розпочав учбовий рік

Вже традиційно територіальний центр Покрова  відкрив першого вересня альма-матер для учнів, поважних за віком. Тож навчання без  кордонів – продовжується.

Атмосферні чудовиська нашої планети

Таке невтішне визначення дісталося ураганам. За своєю руйнівною силою вони подібні до землетрусів: так само зносять будинки, пошкоджують дороги і мости, спустошують поля і, найстрашніше — забирають людські життя. В кінці серпня цього року жертвою ненаситної стихії в черговий раз стала Америка.

Також для вас оголошення, добірка веселих курйозів. А ще кросворд і гумористична сторінка. Також завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.
Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.
?Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,
?Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,
?ВК — https://new.vk.com/id372823491,
?Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,
?Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області?
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com