«Вісті Придніпров’я» — інформативно про головні події країни і міста

У новому номері газети «Вісті Придніпров’я» ви дізнаєтесь про новий іспит з української мови, переведення годинників вже цими вихідними, а також вівтар для закоханих на Дніпропетровщині.

Ексклюзивно

Сергій Слєсаренко: «Ентузіазм на такій роботі має бути шаленим»

Через  дбайливі руки медиків опікового відділення другої міської лікарні в Дніпрі пройшли понад 400 важко поранених українських захисників. Майже усім вдалося зберегти кінцівки. Тутешні лікарі, медсестри, санітарки за мізерну зарплату роблять дива, повертаючи хворим здоров’я. Нещодавно  керівник  Центру  термічної травми та пластичної  хірургії  в Дніпрі Сергій Слєсаренко  був нагороджений орденом святого Пантелеймона за новаторство в медицині.  Але розмову ми почали з іншого.

Сьогодення

Наталія Корнійчук про Пенсійну реформу – чого очікувати українцям.

Традиційний суботник

Євраз ДМЗ провів екологічну акцію «Металурги — Дніпру».В рамках щорічного заходу співробітники Євраз ДМЗ очистили від сміття прибережну зону навпроти житлового масиву «Червоний Камінь». Разом з працівниками підприємства в прибиранні взяли участь і небайдужі жителі Дніпра.

Життя регіону

Там, де видобувається м’яке золото. Звіроферма з вирощування норок, що в селі Шульгівка Петриківського району — це приклад соціально відповідального бізнесу, який, використовуючи новітні технології, не приносить шкоди навколишньому середовищу.

Агроном від Бога

Микола Михайлюк: «Любов до землі — це і є життя». Село Гаврилівка на Покровщині — це рідна земля ученого агронома, виконавчого директора ТОВ «Зоря», Миколи Івановича Михайлюка, де жили й працювали його предки. Саме від них і одержав він у спадок разом із гарячою кров’ю у жилах безмежну любов до землі.

Подорож країною

Уїк-енд в Одесі. Стамбульський парк і гарячий шоколад в музеї. Початок осені цього року видався по-літньому спекотним. Кореспондент «Вістей» вирішила провести вихідні з друзями в перлині Чорномор’я — місті Одеса. Ми пройшлися Стежкою здоров’я, дізналися, в чому контрабандисти перевозили наркотики і як одесити ставляться до туристів з гамбургерами в руках

 Факт, але ексклюзивно

Андрій Хливнюк: «На жаль, на українській сцені немає Висоцьких і Окуджав». Відомий українский фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк цими днями представив у Дніпрі свій новий музичний альбом із нетривіальною назвою — «Голий король». Соліст розповів журналістам, як і коли створювався альбом, а також поділився важливими моментами із життя гурту

А також для вас курйози, поради та оголошення, телепрограма, новини світської хроніки та гороскоп. А якщо ви хочете «всиновити» пухнастого друга – для вас традиційна рубрика від зоозахисників «Вірність».

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, завітайте на наш сайт vesti.dp.ua , приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.
Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,
Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,
ВК — https://new.vk.com/id372823491,
Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,
Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 23, 05 грн.
3 міс. – 67,75 грн.
6 міс. – 131, 90 грн.
12 міс.- 261, 20 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштоюt.ovchatova@gmail.com