Витягли з-під авто: у Дніпрі рятують тварину зі страшними травмами (Фото)

У Дніпрі волонтери рятують котика Єнотика, якого витягли з-під автівки. Він вже переніс дві операції за два дні. Боротьба за життя триває, терміново потрібні гроші. Єнотика дістали з-під коліс, аби поховати, а він виявився живим. Негайно поїхали до найближчої клініки, де йому одразу зробили операцію, а згодом ще одну, на кишечнику.

Энотик

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Виходити такого травмовано котика дуже складно та дуже дорого, але ж в нього є шанс. Єнотик мужньо переніс дві операції, і є сенс продовжувати лікування. Але грошей катастрофічно не вистачає! Допоможіть нам врятувати бідолашного Єнотика», – звертаються волонтери дніпровської «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою “ДЛЯ ЄНОТИКА»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «ДЛЯ ЄНОТИКА»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

 

 

Головне фото: pxhere

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!