Влада створила протестний настрій проти себе – Дніпропетровськ об’єднується навколо Філатова

 

Резонансний арешт лідера партії «УКРОП» створив протестний проти влади настрій у суспільстві і сприяв об’єднанню демократичних політичних сил. Про це заявив політолог Вадим Селезньов.
За словами експерта сьогодні у Дніпропетровську політичні сили свідомо об’єднуються навколо Бориса Філатова. – На мій погляд, це викликано новим сплеском національно-патріотичного руху в країні, що, звичайно, не додає популярності главі держави. Політики демократичних сил в особі БПП, «Батьківщини» і «Самопомочі» підтримали кандидата від «УКРОПу» Філатова у другому турі виборів мера міста. У кожного мотивація, звичайно, своя, але консолідована підтримка концептуально важлива для кандидата від «УКРОПа».
За словами Селезньова, на виході ми сьогодні маємо дебати Філатова з «порожнім місцем» на Першому Національному, мітинги, спрямовані проти політичних репресій, засудження арешту одного з лідерів «УКРОПу» громадськістю. – Всі ці події підвищують шанси Філатова на перемогу у другому турі виборів мера міста, – пояснив політолог.

Залишити відповідь