Водії Дніпродзержинська були почуті

Дорогу при з’їзді з мостового переходу через річку Дніпро на вулицю Харківську, що на лівобережжі, почали приводити до ладу. Про це повідомляють у прес-службі Дніпродзержинської міської ради.

Ця транспортна розв’язка, що залишилася недобудованою ще з часу введення мостового переходу в експлуатацію, вважається елементом незавершеного будівництва. Оскільки проїзд навпростець суттєво економить час і скорочує шлях, люди їздять по цій «ґрунтовці», навіть незважаючи на її жахливий стан. У зв’язку з перекриттям «п’яної дороги», де сьогодні ведуться роботи з розширення проїжджої частини, цей з’їзд з моста для водіїв став ще більш актуальним, і транспортне навантаження тут збільшилося в рази.

Дорога на з’їзді дійсно була погана – піщана, іноді автомобілі навіть не могли піднятися по схилу і застрявали в піску.

Розуміючи, що в найближчому майбутньому завершити будівництво з’їзду навряд чи вийде, мешканці звернулися до міського голови Андрія Білоусова з проханням – принаймні засипати цю дорогу асфальтною крихтою, що значно полегшить рух автомобілістів. Реакція міського голови була негайною. Роботи почалися 2 червня, і за цей час тут було відсипано близько 20-ти «КамАЗів» крихти, яку розрівнюють і утрамбовують за допомогою спеціальної техніки. Роботи ще тривають, але, за словами деяких водіїв, їздити вже стало набагато легше.

Добавить комментарий