Вперше за 40 років у Казначеївці капітально відремонтували дитячий садок

Садок «Сонечко» в селі Казначеївка Магдалинівського району капітально відремонтували вперше за чотири десятиліття. В одноповерховій будівлі оновили все: від даху – до шпалер. Загалом до кінця 2017-го на Дніпропетровщині планують відремонтувати та реконструювати 12 дитсадків, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Казначеївка_дитячий садок

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Малеча будь-якого населеного пункту має виховуватися в сучасних умовах, – наголосив Валентин Резніченко. – До кінця 2017-го плануємо оновити більше десяти садків – а це додаткові місця ще для 1140 дітей».

Дитсадок «Сонечко» у Казначеївці збудували у 1975-му. З того часу в ньому робили тільки косметичні ремонти, а про капітальний –  лише мріяли.

«Дитячий садок був старим, стіни потріскані, відмостка зруйнована. Словом, все занедбане. І ось нарешті зробили капітальний ремонт, на який ми чекали довгі роки. Тепер у групах затишно й комфортно. Сподіваюся, діти, вихователі та батьки будуть задоволені», – розказала завідувачка дитсадка Зінаїда Краснопер.

Казначеївка_дитячий садок

За чотири місяці підрядники зробили солідний об’єм робіт, зазначила вона. В садку утеплили фасад, полагодили покрівлю, замінили підлогу, вікна та двері, змонтували нову систему опалення, провели внутрішні оздоблювальні роботи. Останній штрих – облаштування груп меблями.

«Минулоріч ми зробили своїми силами лише ремонт харчоблоку – на більше грошей не вистачило, – зауважив Казначеївський сільський голова Іван Прудкосвист. – Звернулися по допомогу до ДніпроОДА – і тепер маємо красивий, охайний дитсадок. Ніхто не сподівався, що ремонт зроблять так швидко».

Казначеївка_дитячий садок

40 малюків підуть до оновленого дошкільного закладу вже цієї осені.

«Садок так змінився, що й не впізнати. З нетерпінням чекаємо на його відкриття», – каже місцева мешканка Катерина Оніпко.

На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Наразі команда Валентина Резніченка будує «з нуля» чотири дошкільні заклади, планує проекти ще 10-ти.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!