Все про дотримання законодавства при нарахуванні заробітної плати великими платниками податків Дніпропетровщини

Заступник начальника Дніпропетровського управління – начальник відділу металургійної галузі Валентина Моренко розповіла, що одним з напрямів роботи фіскальної служби є організація заходів, спрямованих на легалізацію заробітної плати і робочих місць, а також детінізація доходів.

Під час проведення зустрічі з представниками ЗМІ, яка відбулася у  Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, Валентина Моренко проінформувала: «Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік» з 01.01.2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, яка обов’язкова на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й фізичних осіб. Значне збільшення надходжень від платників, які обслуговуються в управлінні досягнуте по платежах, пов’язаних із заробітною платою. За 10 місяців 2017 року фактичні надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 1269,4 млн грн, що на 250,7 млн грн або на 25 відсотків перевищило показник відповідного періоду минулого року. Надходження  військового збору склали 410,4 млн грн, що на 86,5 млн грн або на 27 відсотків більше показника відповідного періоду минулого року. Надходження  єдиного соціального внеску склали 5310,0 млн грн, що на 779,2 млн грн або на 17,2 відсотків більше показника відповідного періоду минулого року».

Наприкінці зустрічі було наголошено, що офіційне оформлення працевлаштування для роботодавця – це позитивний імідж та репутація надійного партнера.