Всесвітньовідома французька піаністка зіграє для дніпропетровців

У Дніпропетровській філармонії ім. Л.Б. Когана напередодні Дня французької мови відбудеться масштабний концерт музикантки Джесі Мебуну. Вона — молода і талановита піаністка франко-тоголезького походження, володарка гран-прі фестивалю-конкурсу Сучасного репертуару для піаніно у 2015 році (Париж), лауреат спеціального призу Артюра Лурьє та Олексія Станчінського у 2014 році. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.

Французька піаністка захоплена українською музикою. Вона поставила за мету познайомити публіку з маловідомими композиторами авангарду. Тож на концерті слухачі зможуть відкрити для себе твори маловідомих композиторів епохи авангарду – Джесі Мебуну виконає роботи Лятошинського, Фінберга, Лорьє, Пігова.

Концерт «Le début de l’Avant-Garde» пройде на передодні Дня французької мови – 19 березня о 18.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Воскресенська, 6.

Зазначимо, День французької мови, як і дні інших мов Організації об’єднаних націй, почали відзначати зовсім недавно – з 2010 року. Ініціатором введення даного свята став департамент ООН зі зв’язків з громадськістю.

Добавить комментарий