Вступна кампанія в Україні була системно фальсифікована

Різні дані вказують на те, що під час вступної кампанії 2016 сталася системна фальсифікація у Всеукраїнському рейтингу абітурієнтів, передає «Інформатор«.

Про це повідомив народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань науки й освіти Олександр Співаковський на своїй сторінці у Facebook.

“Причини фальсифікації полягають у помилковості роботи алгоритму адресного розміщення державного замовлення, що може бути результатом службової недбалості його замовників та розробників”, – повідомив він.

“Завдяки цьому абітурієнти різних ВНЗ були поставлені в нерівні умови у ході проведення конкурсу за сумою результатів ЗНО і середнього бала документа про середню освіту. В ході розподілу місць державного замовлення в цьому році було застосовано одночасно два конкурси: загальнонаціональний конкурс абітурієнтів за результатами ЗНО та конкурси абітурієнтів у кожному вищому навчальному закладі”, – вважає Співаковський.

Олександр Співаковський

Олександр Співаковський повідомив, що готує відповідне звернення до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та ГПУ.

Добавить комментарий