Вулицями Кам`янського проїхалася рекордна кількість велосипедистів

19 травня у Кам’янському відбулося традиційне свято спорту «Велодень 2018». З року в рік зростає популярність цього спортивного фестивалю, де всі бажаючі – як аматори, так і професіонали велосипедного спорту  –  величезною колоною можуть проїхати вулицями міста та випробувати свої можливості, подолавши дистанцію в 21 кілометр. Цього року велодень у Кам`янському об`єднав більше 2-х тисяч велосипедистів. Повідомили у прес-службі міської ради.

До початку масового велопробігу на майдані Петра Калнишевського пройшли дитячі змагальні заїзди на дистанцію до 60 метрів, в яких взяли участь близько 100 дітей у віці від 2 до 10 років.

Велопробіг тривав півтори години. Проїхавши центральними вулицями міста, учасники заходу подолали мостовий перехід через річку Дніпро, потім попрямували у зворотному напрямку, фінішувавши на майдані Петра Калнишевського.

Серед учасників були як ті, хто вперше зважився взяти участь, так і ті, хто не пропустив жодного Велодня. Велосипедисти відзначали, що з кожним роком зростає не тільки кількість учасників, але і значно підвищується рівень організації свята.