Вулицю Робочу стали поливати, щоб прибити будівельний пил, — ОДА виконала обіцянку

Організувати полив Робочої у Дніпропетровську, щоб прибити будівельний пил від капітального ремонту. З таким проханням звернувся мешканець вулиці в облдержадміністрацію. Тепер Робочу поливають. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Капітальний ремонт на вулиці Робочій йде повним ходом. Фахівці оновили теплові мережі, міняють трамвайні колії, зрізають старий асфальт і укладають новий. Роботи ведуться в режимі 24/7. Побічний ефект — будівельний пил, який спричиняє незручності мешканцям вулиці. Тому вони попросили Дніпропетровську ОДА організувати полив, щоб осадити пил.

«Ми не могли ігнорувати прохання городян, — зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев. — Влада повинна бути відкритою і доступною для мешканців Дніпропетровщини. Крім того, саме ОДА замовник ремонту на Робочій, і ми повинні зробити все, щоб він проходив максимально безболісно для людей».

Тепер раз на два дні, о 6-ій ранку вулицю Робочу освіжає поливальна машина. «Подивимося, чи достатньо такого графіка. За необхідністю частоту поливу збільшимо», — пояснив Володимир Верхотурцев.
У Дніпропетровську працює 25 поливальних та 18 підмітально-прибиральних машин. Вони регулярно миють основні магістральні  вулиці міста по мірі їх забруднення. Таких вулиць у Дніпропетровську – 350.

Добавить комментарий