Хлопець із ДЦП подолав усю Європу на велосипеді

За три місяці велосипедом 20-річний Іван Маслюк подолав Європу. Втім крутити педалі хлопцю довелося руками.

У хлопця ДЦП, але це не зупинило його на шляху до мрії. Понад усе мандрівник мріяв побувати в Лісабоні та побачити океан. Здійснити задумане Івану допомогли двоє кращих друзів, повідомляє 24канал.

«Кожен день був сповнений нових випробувань нових емоцій для мене, але коли підїхали до океану, то я заплакав, бо просто захлиснули емоції», – поділився хлопець.

У мрію Івана, проїхати Європу велосипедом, вірили лише найближчі. Після місяця щоденних тренувань, 13 серпня хлопці покинули Україну. Тепер, після повернення, Іван точно знає, що неможливого не існує.

На усю подорож у хлопців було лише 260 євро. Втім грошей вони не просили і був лише один критичний момент за всю подорож.

«Я зайшов в магазин і назбирав останні 15 євро. Приходжу додому і кажу, ну хлопці готуйте гітару і барабан йдемо нині ввечері збирати гроші», – розповів мандрівник Олександр Луцик.

Проте мандрівникам завжди траплялися люди, які допомагали. За три місяці подорожі Іван побував на найвищій точці Європи – Мон Блані.

Хоча сонячна Португалія вже позаду, попереду нова місія. Іван з друзями тепер понад усе хоче допомагати таким, як він – здійснювати найзаповітніші мрії. Саме у Європі друзі побачили зовсім інше ставлення до людей з інвалідністю.

Тепер хлопцям залишилося лише знайти однодумців та гроші на здійснення інших мрій.

Добавить комментарий