Як діти Дніпропетровщини відпочивають у пришкільних таборах

Весело та з користю відпочити влітку можна й просто поруч із домом. У поміч батькам та учням Дніпропетровщини – пришкільний табір. З початку канікул таке дозвілля обрали вже понад 63 тис дітлахів. Наразі добігає кінця перша зміна. Загалом їх буде чотири. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цьогоріч у регіоні відчинили двері майже 800 пришкільних таборів. Такий відпочинок – не лише активні ігри та розваги. Для дітей – різноманітні гуртки, спортивні секції, мовні групи. Вчителі влаштовують для них походи музеями і театрами, прогулянки мальовничими місцями», – зазначили в департаменті.

Найбільша кількість пришкільних таборів – у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Павлограді, Нікополі, Новомосковську, а також у Криворізькому, Магдалинівському, Новомосковському, Солонянському районах.

Загалом у першу зміну відпочивають більш ніж 63 тис маленьких мешканців Дніпропетровщини. До пришкільних таборів дітей підвозять понад 250 шкільних автобусів.