Як Дніпро відзначить своє 240-річчя

10 вересня місто Дніпро святкує свою 240 річницю. З цієї нагоди на жителів міста чекає безліч цікавих подій, майстер-класів, вистав та флешмобів.

О 9:00 розпочнеться Молитва за Дніпро у місцевих храмах міста.

10.00 – офіційне відкриття свята біля пам’ятника О. Полю.

 10.00 відкривається «Мистецький квартал» на алеї просп. Д. Яворницького (від вул. Воскресенської — до вул. А. Фабра), де більше 200 людей представлятимуть свої вироби ручної роботи.

11.00 на площі Героїв Майдану відбудеться найяскравіша подія цього року – 500 учасників виконають хореографічний флешмоб «I love Dnipro». Головний хореограф флешмобу – переможець танцювального конкурсу «Майданс» Денис Міргоязов

11.00 площа Троїцька 5а (біля Музею Українського живопису) Всі види та прояви сучасного мистецтва будуть продемонстровані на фестивалі «Любов до трьох апельсинів»

О 12.00 на майданчику біля Державного цирку стартує концертна програма «Парад оркестрів»

Для любителів «важкої» музики з 12:00 до 22:00 в парку Сагайдак пройде міський рок-фестиваль.

З 13:00 до 20:00 стартує свято на свято на сцені Театрального бульвару, там пройде культурно-розважальна програма.

З  12.00 можна смачно поїсти на гастрономічному фестивалі «Смачне турне»

19.00 на майданчику біля ресторану «Горець» (вул. Січеславська Набережна) пройде фестиваль Пісочної анімації, у якому візьмуть участь художники не тільки з України, а також з країн близького зарубіжжя.

Зверніть увагу, що протягом двох днів, 10-11 вересня у парку імені Л. Глоби проходитиме масштабний міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Хедлайнери заходу — музиканти світового масштабу: Сайрус Чатнат (США), Год Маргитца (США), Пол Болленбек (США), Венсан Буржекс (Франція), Денис Пашкевич (Латвія), Олівье Кер Оріо ( Франція), Рікард Мальмстен (Швеція), Танел Рубен (Естонія), Валерій Шериця (Біларусь), Ренді Брекер (США), Майкл Мвенсо (США), група The Shakes (США). Україну на фестивалі представляти представлятимуть квінтет Дмитра Александрова, група «Кредо», співачка Джамала, а також вихідці з Дніпра Андрій Кондаков, Ірина Родилес и Віктор Двоскін.

10-11 вересня відбудеться перший в історії Дніпра авіафестиваль на аеродромі «Кам’янка». На ньому відбудуться змагання за «Кубок мера Дніпра з літакового спорту»-2016. Змагатимуться понад десяти типів літаків з усієї України (Extra -330, Gruman, Piper, Cessna TTX ЯК-52, АН-2, Аеропракт А-22, Auto Gyro і інші). Авіафестиваль відкриють повітряним фрістайлом та показовими стрибками парашутистів. Також у всіх гостей фестивалю буде унікальна можливість стати не просто глядачами, а й учасниками — понад 600 гостей зможуть зробити авіапрогулку над Дніпром на 2-х і 4-х місцевих літаках. Для всіх гостей — цікаві зони активного відпочинку (аvia-фотопроект, майстер-класи, виставка і ярмарок hand made, дитяча зона — ігри з аніматорами, конкурси та розваги, ігрова зона — пейнтбол, гонки на ралі-таксі, драйв на баггі, кінні прогулянки, квадрокоптера, гіроборди, батути тощо).

Добавить комментарий