Як дніпровські студенти підкорили світові вузи (Фото)

Випускник кафедри аерогідромеханіки та енергомасопереносу ДНУ ім. О.Гончара 2011 року Володимир Бородін із відзнакою захистив диплом магістра-гідродинаміка і був запрошений для продовження навчання в Middle Tennessee State University (штат Теннессі, США).

Починаючи з 2015 року, Володимир займається науковою та педагогічною діяльністю в провідних університетах США – Murfreesboro, Cumberland, Tennessee Technological University, де читає курси гідродинаміки, теорії тепломасообміну, термодинаміки, газової динаміки, чисельних методів та ін.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Зараз він плідно співпрацює зі світовими аеродинамічними науковими лабораторіями над проблемами, пов’язаними з визначенням гідродинамічних та термодинамічних властивостей microfluids – спеціальних розчинів, які використовується в нанотехнологіях.

dnuimg59f042f75c755

Американські колеги були приємно здивовані рівнем комп’ютерної, математичної, загальнотехнічної підготовки випускників й запросили на наступний рік випускника спеціальності «Теплоенергетика» Віктора Решняка. За 5 років навчання в аспірантурі під керівництвом професора Юрія Мельникова та професора Abdul Khaliq Віктор опублікував шість наукових статей в провідних світових наукових журналах, блискуче захистив наукову роботу та отримав ступінь доктора філософії (PhD).

Після захисту дисертації Віктору Решняку була запропонована робота в Oak Ridge National Laboratory (ORNL) – Національній лабораторії Міністерства енергетики США. В ORNL Віктор продовжує свої наукові дослідження в галузі прикладної математики та обчислювальної гідродинаміки – побудова розріджених рішень диференційних рівнянь з невеликою кількістю ненульових коефіцієнтів у визначеному базисі, зазначають у прес-службі університету.

dnuimg59f0434773833

Ще одна дніпровська студентка Аліни Краснобрижої отримала диплом магістра-гідродинаміка з відзнакою та продовжила навчання з наданням стипендії за програмою PhD в одному з провідних технічних університетів Франції Ecole Centrale de Nantes (м. Нант). Розумна красуня за три роки блискуче захистила дисертацію, тематика якої знаходиться на стику гідроаеродинаміки, механіки твердого деформованого тіла та обчислювальних методів. Зараз Аліна – доцент (Professor Assistant) в Університеті Парижу Х (Paris X Nanterre). Вона також продуктивно працює в науковій лабораторії енергетики, механіки та електромагнетизму.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!