Як на Дніпропетровщині відсвяткують Масляну

25 та 26 лютого жителів Дніпра запрошують відсвяткувати прихід весни в самому серці міста, на площі Героїв Майдану. На гостей свята чекають веселі конкурси з призами та традиційні для проводів зими розваги. Супроводжуватиме веселощі концертна програма від українських виконавців – гуртів «Вертеп» та «Рожаниця», колективів «Божичі», «Люті козаки» тощо. І, звичайно, для дніпрян та гостей міста приготують гарячі напої та безкоштовні найсмачніші млинці.

У Кам’янську з нагоди Масляної масові заходи заплановано провести в усіх районах міста. 25 лютого масштабні гуляння заплановані у Південному районі Кам`янського. Свято розпочнеться о 10 годині на площі біля Палацу культури «Хімік». У програмі – виступи духового оркестру, вокальні та хореографічні номери у виконанні колективів ПАТ «ДніпроАзот» та ПрАТ «ЄВРАЗ Южкокс», конкурси, виставки, ярмарки, майстер-класи і традиційні проводи зими.

Свято Масляної у Кривому Розі відбудеться 25 лютого о 12.00 у сквері Героїв Металургійного району. Усіх бажаючих запрошують взяти участь у районному заході, відчути атмосферу свята, попрощатися із зимою та скуштувати смачних млинців.

У Павлограді 25 лютого із 11:00 до 14:00 у сквері ім. Т. Шевченко за відбудеться народно-обрядове свято Масляна. Усі бажаючи зможуть поласувати традиційними млинцями, випити гарячого чаю та приєднатися до старовинних традицій святкування! На гостей та мешканців міста чекатимуть виступи творчих колективів, спортивні змагання, розважальна програма, караоке українських пісень, обряд запалювання багаття та традиційне спалювання опудала, поїдання млинців на швидкість, хороводи, ярмарка-продаж українського вбрання та рушників від майстрів, смачна випічка, виставка-продаж посуду… та багато іншого!