Як отримати грант на власний проект, розкажуть європейські компанії-донори, – Валентин Резніченко

 

Як оформити проект, щоб отримати грант на його реалізацію? Де знайти донора, який готовий дати на це кошти? Які напрямки будуть найактивніше фінансуватися наступного року? На ці та багато інших питань громадські активісти знайдуть відповіді на всеукраїнському форумі «Грантрайтинг». На нього запросили з десяток провідних європейських організацій-донорів. Налагодити ділові контакти з ними  та отримати інформацію «з перших вуст» можна буде вже 10 грудня в Дніпропетровській ОДА, повідомив очільник області Валентин Резніченко.
«У своїй роботі ми спираємося на допомогу волонтерів та недержавних організації, які пропонують свіжі ідеї, а ми допомагаємо їх впроваджувати. Для нас  це – формула успіху, – зазначив Валентин Резніченко. – Сьогодні облдержадміністрація має багато партнерів серед благодійних фондів та громадських організацій. Для реалізації своїх найкращих проектів, вони потребують підтримки фінансових донорів».
Щоб допомогти активістам втілити в життя їх ідеї, в облдержадміністрації влаштували всеукраїнський форум. Готувалися до його проведення два місяці. За цей час запросили більше десяти європейських організацій-донорів – реальних лідерів ринку. Вони навчать, як уникнути поширених помилок при оформленні гранту та розкажуть про проекти, які активно фінансуватимуться наступного року.
«Ідея форуму з’явилася не на пустому місці. Де знайти донора нас запитували і під час форуму волонтерів, і на Стратегічній сесії, – розповіла радник очільника області Ольга Горб. – Ми чекаємо всіх, хто хотів би розвиватися. Це чудова можливість впровадити купу нових соціальних проектів».
Взяти участь в форумі вже зголосилося близько 200 громадських активістів. Ще є можливість приєднатися до них. Для цього потрібно зателефонувати  (056) 742-70-73 або заповнити реєстраційну форму. Захід проходитиме у Дніпропетровській ОДА (пр. Кірова, 1, 1-й поверх). Попередня програма зустрічі тут.

Залишити відповідь