Як підвищити тиск за допомогою продуктів 

Всі ми чули про таке серйозне захворювання, як гіпертонія або простими словами – підвищений тиск. Але існує також і інше захворювання – гіпотонія, при якому підвищити тиск є просто необхідно. У цьому випадку звичайні продукти допоможуть поліпшити ваше сапопочуття.

Найвідоміший продукт для різкого підвищення тиску – це чашка міцної кави. Кава допомагає підбадьоритися і розширити кровоносні судини. Однак не варто ним захоплюватися. Кардіологи радять пити не більше двох-трьох порцій кави в день, інакше можна звикнути до дії кофеїну.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Чорний чай справляється з низьким тиском менш ефективно, ніж зелений. А для більш швидкого ефекту рекомендується додати в нього ложку меду.

Бутерброд з маслом і солоним сиром також допоможе швидко повернути тиск в норму – це ідеальний баланс жиру і солі. Тому гіпотонік повинен взяти в звичку снідати міцною кавою або чаєм з таким бутербродом.

Обов’язково в харчуванні людей, які страждають низьким тиском, повинні бути червоні, зелені, оранжеві овочі та фрукти. Вчені з Японії стверджують, що такі овочі та фрукти лише своїм виглядом можуть підвищити тиск.

Сіль. Вона збільшує об’єм циркулюючої крові в судинах і швидко підвищує тиск. Однак при використанні цього продукту у вас повинні бути відсутніми захворювання нирок і набряки. І краще вибрати знову ж шматок солоного сиру або посолений хліб, а не солоний огірок або 1 кг солоної риби.

Завжди майте в раціоні і холодильнику такі продукти, як хліб з висівками, нежирні сорти яловичини і шинки, маложирні солоні сорти сиру, курку, індичку, свіжі соки, овочі, фрукти і рибу жирних сортів – все це сприяє підняттю тиску.

Продукти, що містять калій: гарбуз, чорнослив, курага, квасоля, горох, картопля, морська капуста, ізюм та ін Калій запобігає спазми судин, тримає тиск на стабільному рівні;

За допомогою чаю каркаде теж можна швидко підняти тиск.

За матеріалами Інтернет-ЗМІ

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь