Як Покров зустрічав старий Новий рік

У Покрові Дніпропетровської області увечері 14 січня на центральній площі городян очікувало яскраве і веселе свято “Щедрий вечір, добрий вечір!”. Покровчани мали змогу відвідати різноманітні майстер-класи та презентації, сфотографуватися в колоритних фотозонах, а навчальні заклади цього вечора запрошували на святкову ярмарку. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Люди з радістю приходили на площу цілими родинами. Порадувала і святкова програма, ведучими якої виступили фахівці музею — Тетяна Подольчак і Людмила Карандєй. Кожен колектив намагався створити на сцені справжнє театралізоване дійство з яскравими костюмами, щедрівками, піснями й танцями. Свято об’єднало учасників різного віку, починаючи від поважних ветеранів і закінчуючи наймолодшими покровчанами.

Свої таланти городянам в черговий раз продемонстрували хор ветеранів війни та праці «Вікторія», творчий колектив Територіального центру, народний вокальний ансамбль “Любавичі”.

Дарували свою творчість і колективи Школи мистецтв, Дитячої музичної школи, Будинку творчості дітей та юнацтва, щедрувальники Навчально-виховного об’єднання. Надзвичайно проникливу композицію виконала Мілена Полянська.

Неперевершеними були щедрувальники Шолохівського Будинку культури, з виставою пересипаною співами, танцями, “водінням Кози” та іншими веселими атрибутами. В автентичних костюмах, з Зіркою, символом сонця й світла, вони вітали покровчан, бажаючи щастя й процвітання. А театральний колектив “Сюрприз ”дитячої школи мистецтв подарував усім запальний танок під композицію «Старий рік минає» співака Дзідзьо.