Як працюватиме громадський транспорт у Дніпрі на поминальні дні

1 та 2 травня до основних кладовищ Дніпра запустять подовжені маршрути. Вони працюватиму з 7:00 до 15:00.

Як місто готується до поминальних днів, розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Громадський транспорт підвозитиме мешканців Дніпра до основних кладовищ міста. Такі подовжені маршрути працюватимуть 1 та 2 травня з 7:00 до 15:00. Просимо мешканців, які приїжджатимуть на особистих авто, не порушувати правил паркування. Аби не ускладнювати роботу автобусів та тролейбусів», – розповів головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

На Сурсько-Литовське кладовище підвозитимуть подовжені маршрути №136А та №33. Додаткові автобуси курсуватимуть від тупиків маршрутів №18 на житловому масиві Придніпровськ та №73 на Тополі. Можна буде дістатися і тролейбусом №8  та трамваєм №12.

До Краснопільського кладовища можна буде доїхати з житлового масиву «Парус» автобусним маршрутом №156. А ще №96  – від центральної прохідної ПМЗ.

До Запорізького кладовища їздитимуть тролейбуси №19 та №21. На Новоігренське – автобуси №97 та №27.

На кладовища у Діївці-1, Діївці-2, Таромському, Чаплях, селищі Шевченко, Лівобережному підвозитимуть звичні маршрути, які працюють у цих районах.

«На балансі нашого підприємства 43 кладовища площею майже 500 га. Провели величезну роботу з благоустрою. Відновили пошкоджені  огородження, викосили траву і вивезли сміття, прибрали аварійні дерева. Також відсипали під’їзні дороги до кладовищ», – сказав головний інженер комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Руслан Данилкін.

Мешканців також закликали не нести на кладовища пластикові квіти та вінки. Вони шкодять екології регіону. Краще віддати перевагу живим рослинам.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!