Як у Дніпрі діти творили добро

Напередодні Великодня свої гостинці, творчі роботи та малюнки для бійців передали учні та вчителі школи № 64 м. Дніпро. До акції також долучилися й інші навчальні заклади міста, а також небайдужі громадяни. Усі зібрані паски, різноманітні смаколики, речі та книги дніпровська волонтерка Лариса Балашова особисто передано воїнам у зону АТО.

Діти та вчителі школи № 64 м. Дніпро вже не один рік долучаються до допомоги воїнам. От і цього разу зігріли серця героїв теплими та добрими дарунками. Хлопці та дівчата написали листи захисникам Вітчизни, передали їм на пам’ять малюночки, у яких вітали із Великоднем, висловлювали свої щирі побажання перемоги та швидкого повернення до дому. Також молодь зібрала цілу купу пасок та власноруч виготовили ляльки-мотанки «Ангелочки».

«Воїни деколи зі сльозами на очах зустрічають такі от дари. Дуже шанують їх, носять із собою обереги, бо відчувають, що в них є частинка дитячої душі. Й те добро і світло, яке захистить та наблизить Мир і Перемогу!» — зі сльозами на очах розповідає Лариса Балашова.

За доброту і допомогу, від бійців 42 батальйону, хлопці та дівчата, їх вихователі отримали подяки з рук волонтерів.

Анфіса Букреєва,

фото автора