Як у Дніпрі відбуватиметься цьогорічний набір дітей у перші класи

У Дніпрі запровадили гнучкий режим прийому документів для зарахування дітей до перших класів. Про це повідомила начальниця відділу освітньої діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлана Клявченко.

«У зв’язку із карантином міський департамент гуманітарної політики видав наказ щодо впровадження гнучкого режиму прийому документів для зарахування дитини у перший клас. Наразі їх приймають в електронному вигляді. Порядок подання є на сайтах навчальних закладів міста. Оригінали батьки мають принести вже після завершення карантину», – сказала Світлана Клявченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також вона нагадала всім, що право на першочергове зарахування мають діти, що проживають у мікрорайоні навчального закладу. Окрім цього, перевагу надають документам першокласників, у яких в обраній школі вже навчається брат або сестра чи працюють батьки. Також це стосується дітей, які відвідували дошкільне відділення при освітньому закладі. Усі інші зараховуються згідно із жеребкуванням. Батьки також можуть подавати заяви до декількох шкіл і вирішувати, в якій саме їхня дитина навчатиметься.

 

Фото: pixabay

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!