Як українці оцінюють своє життя: результати опитування

Приблизно стільки ж (39%) вважають, що вони частково контролюють своє життя, свідчать дані Соціологічної групи «Рейтинг». При цьому 19% заявили, що майже не мають ніякого контролю над власною долею. Пише «Радіо24».

Зазначається, що близько третини опитаних повністю задоволені своїм життям, приблизно половина – скоріше задоволені, чверть – незадоволені. На Сході останніх майже 40%. Не задоволених життям більше серед тих, кому за 50 років, та респондентів з низьким рівнем достатку.

82% опитаних вважають, що у разі необхідності можуть отримати емоційну підтримку від інших людей, 9% – мають протилежну думку, 9% — не визначились.

77% заявили, що зможуть отримати фізичну допомогу, 13% — сказали, що не зможуть, 10% — не визначились. На фінансову підтримку розраховують трохи менше – 69%, водночас 20% вважають, що не отримають грошову підтримку і 11% — не визначились.

Чим молодші респонденти та чим вищий рівень їх доходу, тим більше серед них вважають, що отримають емоційну підтримку в разі необхідності. Найбільше тих, хто сказав, що може розраховувати на фізичну підтримку серед мешканців Центру, молодших респондентів, а також, більш забезпечених.

Тенденція щодо отримання фінансової підтримки така сама як і емоційної та фізичної — молодші респонденти та забезпечені опитані заявляють про таку можливість частіше. Близько третини респондентів вважають, що їх професія має високий престиж, близько половини – середній, чверть – низький.

Добавить комментарий