Як вибрати дитячі підгузки?

Сучасні підгузки для дітей потрібні для збереження чистоти та гігієни малюка. Вони утримують вологу всередині, зменшуючи ризик подразнення шкіри та виникнення інфекційних захворювань. На ринку представлено десятки брендів. Інтернет-магазин Prostor.ua пропонує варіанти багатьох торговельних марок, різних цінових категорій. Важливо правильно вибрати підгузники для конкретної дитини.

підгузки

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На що орієнтуватися при виборі?

При виборі дитячих підгузків слід звернути увагу на кілька важливих факторів:

  • Розмір. Дитячі засоби гігієни продаються в різних розмірах, від народження до кількох років. Важливо вибрати правильний розмір для вашої дитини, щоб не було дискомфорту.
  • Вага малюка. На більшості пакувань є позначка з вагою дитини, для якої призначено певний розмір. Варто знати актуальну вагу своєї дитини, щоб вибрати варіант, який їй підійде найкраще.
  • Одноразові та багаторазові підгузки. Одноразові (які часто називають памперсами) зручніші у використанні та не потребують прання. Але на довгострокову перспективу саме багаторазові можуть стати більш економним варіантом. До того ж вони набагато екологічніші.
  • Вид підгузка — на липучці чи трусики. Перші підходять дітям, які ще не повзають і не ходять. Трусики оптимальні для тих малюків, які вже багато рухаються самостійно.

Правильно вибраний підгузок буде виконувати свої функції і не доставить дискомфорту дитині. Обов’язково треба його міняти вчасно, аби не викликати подразнення та незручностей.

Порівняння виробників

На ринку України представлено підгузки різних виробників, які значно відрізняються за ціною та мають деякі інші відмінності:

  • мас-маркет (американські, європейські бренди) — найпопулярніші товари, це широкий асортимент у стандартних розмірах і видах;
  • азійські виробники (японські, китайські та ін.) — відрізняються сучасними наповнювачами, цікавими особливостями конструкції;
  • скандинавські компанії — екологічні, повністю біорозкладні товари з бамбука, але висока вартість робить їх недоступними для багатьох.

Підгузки є важливою складовою догляду за малюком, допомагають забезпечити комфорт та гігієну дитині. Це основні функції, які мають бути визначальними критеріями при виборі товару.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!