Як жителям Дніпропетровщини дізнатися свій особовий рахунок з електропостачання

При укладанні договору з електропостачальником кожному клієнту надається унікальний особовий рахунок. В YASNO розповіли, у яких випадках його потрібно використовувати та як можна швидко дізнатися.

Особовий рахунок знадобиться для реєстрації в Особистому кабінеті YASNO, також його необхідно єдиноразово вказати у viber/telegram-боті постачальника для передачі показань та оплати за світло. Крім цього, особовий рахунок потрібен при створенні шаблонів в інтернет-банкінгах, внесенні оплат через платіжні сервіси (iPay, Portmone та ін.) чи у відділеннях банків.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Жителі Дніпропетровської області можуть дізнатися свій особовий рахунок з електропостачання одним зі зручних способів:

  • у паперовій платіжці – особовий рахунок клієнта вказано у верхньому лівому куті під реквізитами постачальника.
  • на сайті YASNO через функцію Оплата за адресою – вказавши населений пункт та адресу помешкання, клієнту буде відображений номер особового рахунку. Тут одразу можна побачити суму нарахувань та сплатити за світло без комісії.
  • через контакт-центр – оператори повідомлять особовий рахунок за телефоном (056/067/050/093) 770 11 55 або в особисті повідомлення на сторінці Facebook. Щоб отримати інформацію, клієнту потрібно назвати адресу житла та ПІБ власника.

Особовий рахунок побутових клієнтів YASNO у Дніпропетровській області складається з 12 цифр та починається на 522. Саме на нього зараховуються кошти при оплаті у будь-який спосіб.

Найзручніше розраховуватися за світло саме через Особистий кабінет або чат-боти YASNO у viber чи telegram. Приєднавшись до цих сервісів, клієнту не потрібно буде щоразу вказувати особовий рахунок. Більше того, тут є можливість зберегти одразу кілька особових рахунків, що дозволить передавати показання лічильників та вносити платежі за своїх близьких та рідних.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!