Як змінюватиметься погода в Україні впродовж тижня

Упродовж поточного тижня на українців очікує зниження температури повітря та локальні грозові дощі. Про це заявила в ефірі Еспресо.TV синоптик Наталка Діденко.

“Погода неоднорідна не лише в плані дощів – це стосуватиметься і температури повітря. Сьогодні у західних областях досить свіжо, температура повітря становитиме в межах +17…+23°C, на решті території досить комфортно, +23…+28°C. Завтра на заході потепліє, температура вирівняється, в межах усієї України буде в межах 24…29°C”, – розповіла пані Діденко.

За словами метеоролога, 9 травня відчутно знизиться температура у південній частині України: на півдні, південному сході стовпчики термометрів коливатимуться в межах +20…+24°C.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

“Найменша ймовірність опадів – на сході України: на Харківщині, Луганщині та Донеччині. На решті території поки що очікуються короткочасні грозові дощі”, – уточнила синоптик.

При цьому дощі матимуть локальний характер.

“10 травня Україну перетне холодний атмосферний фронт, дещо знизиться температура повітря на заході, півночі, у більшості центральних областей. Разом із фронтом можуть пройти короткочасні грозові дощі. Вже ближче до кінця тижня 11-12 травня в Україні у більшості областей переважатиме суха тепла погода”, – підсумувала метеоролог.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!