Яка ситуація з коронавірусом у Дніпрі

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 46 осіб. Станом на 29 травня у місті офіційно зафіксовано 412 випадків захворювання на коронавірус, 217 людей вже одужали. Сім пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Четверо людей досі перебувають під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 180 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 29 травня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Також вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1212 виїздів та оглянули 4158 осіб, у 306 з них виявили COVID-19.

«Попереду вихідні, тож розплануйте час, не забуваючи про правила карантину попри його пом’якшення. Продовжуйте тримати соціальну дистанцію, не треба перебувати у місцях скупчення людей, не забувайте про маски та використання санітайзерів. Будьте здорові та бережіть себе і близьких», — сказала Жанна Нефьодова.

За минулу добу у Дніпрі народилось 18 дітей: 11 дівчаток і 7 хлопчиків.