Які напої категорично не можна змішувати з алкоголем

Алкогольні коктейлі різного типу – це універсальний напій на вечірках, під час свят чи тематичних заходів. Багато хто полюбляє сторювати такі напої самостійно. Але варто пам’ятати, що є напої, які категорично не можна поєднувати з алкоголем. Зокрема, змішуючи алкоголь з енергетичними напоями, ви ризикуєте своїм життям!

Професор Пітер Міллер з Університету Дікіна в Австралії стверджує, що дія такого коктейлю на організм ще не вивчена до кінця, але однозначно такий напій дуже небезпечний для життя. Опитування показують, що три з чотирьох студентів Європи і США регулярно вживає алкоголь в поєднанні з популярними енергетичними напоями. Таким способом молоді люди намагаються залишатися тверезими, щоб або довше погуляти і без пригод дістатися до дому.

Багато хто впевнений, що енергетики після алкоголю дозволяють швидше протверезіти. Насправді енергетичні напої дозволяють людині випити більше алкоголю, ніж здатний прийняти організм, каже Міллер, і в результаті доза алкоголю може стати смертельною, коли людина ще тримається на ногах і начебто контролює себе. Настає інтоксикація, від якої вас можуть навіть не врятувати лікарі.

Особливо небезпечно пити алкоголь з енергетиками молодим людям, коли організм ще формується.

Добавить комментарий