Які жахливі порушення знайшов Ревізор у Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО)

Нарешті жителі Дніпра дочекалися приїзду найрезонанснішої програми «Ревізор». У нашому місті Вадим Абрамов провів ревізію у супермаркеті «Океанія», пивній на Тітова, МахноПабі, кафе Confetti, готелі «Динамо» і Єврейському комплексі «Менора».

Відзнаку отримати вдалося тільки «Менорі». Перевіряючи супермаркети міста, Абрамов обмежився лише одним рибним супермаркетом «Океанія». Улюблений багатьма жителями Дніпра магазин виявився не без вад: проблеми з чистотою і прострочені товари. В результаті  магазин табличку не отримав.

Готель «Динамо» отримав несхвальні відгуки Ревізора. Серед закладів громадського харчування Дніпра команда Ревізора відвідала МахноПаб, в який, до речі, через тиждень після запису передачі нагрянула і інспектор Ольга Фрейда, пивну на Титова і кафе Confetti.  Чому у Махнопабі плакали та які прострочені товари знайшли у Confetti дивіться на відео.

Не менш цікавою стала і програма «Страсті по Ревізору»  — неабиякі суперечки з приводу якості перевірок Вадима Абрамова розділили глядачів. Один з експертів шоу Михайло Плотніков звинуватив його в некомпетентності, кулінарної неписьменності і несподівано покинув студію.

Добавить комментарий