Який блогер наступний у Дніпропетровській ОДА?

Дніпропетровська ОДА руйнує стереотипи та знову перетворюється на місце для зустрічі з цікавими людьми. Презентація книги нового блогера вже за 2 тижні. Хто цього разу змінюватиме енергетику будівлі ОДА, розповів радник очільника регіону Юрій Голик.

Не журналіст і не військовий. Звичайний українець, який не міг залишитися осторонь від подій на Сході країни. Він просто спілкувався з військовими та ділився почутим у власному блозі. Незабаром Serg Marco став одним з найпопулярніших блогерів країни. Його читають, йому довіряють, до нього прислухаються.

23 червня о 19.00 популярний блогер та письменник Serg Marco презентує книгу «Хроніка гібридної війни» в Дніпропетровській ОДА. Вхід на презентацію – вільний.

«Продовжуємо знайомити з відомими блогерами і письменниками в стінах головної адміністративної будівлі Дніпропетровської області. Наступна зустріч вже за 2 тижні. У програмі, традиційно, цікаве спілкування, презентація книги, селфі з автором та автографи», — зазначив радник очільника регіону.

В основу книги «Хроніка гібридної війни» покладено сотні документів та свідчень учасників подій на Сході України. Літературні критики зазначають, що це перша спроба подати цілісну та об’єктивну картину ситуації на Донбасі. У книзі можна знайти і цікаві життєствердні історії, і трагічні події. Проте головне – це свідчення реальних людей, які бачили все на власні очі.

«Я знаю автора книги. Спілкування з ним, ті статті, які я читав, показують, що автор не женеться за сенсаційними викриттями, а дійсно розбирається в ситуації. Робота Marco — це результат спілкування з широким колом людей — безпосередніх учасників бойових дій. Якщо порівняти його висновки і аналіз, проведений генеральним штабом, то багато в чому вони перетинаються. Ми зацікавлені в тому, щоб якомога більше людей змогли побачити об’єктивну картину того, що відбувалося на сході України», — коментує книгу начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

Презентація пройде в Дніпропетровській ОДА за адресою: пр. Поля,1. Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/KrZPq09vceLpDwo02

Добавить комментарий