Японія випустить поштові марки, присвячені Україні

9 листопада пошта Японії Japan Post розпочинає продаж поштових марок «Україна – м. Хіно». Цей поштовий випуск присвячений співпраці нашої держави із містом Хіно у рамках японської урядової програми «Host Town», приуроченої до Олімпійських ігор, що відбудуться 2021 року в Японії.

На марковому аркуші представлено 5 марок із визначними місцями України та Японії. На двох із них відтворено пам’ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі у Києві та «Тунель кохання», розміщений біля селища Клевань Рівненської області. Ще два знаки поштової оплати репрезентують архітектурні та скульптурні пам’ятки м. Хіно. На п’ятій марці зображено прапор України та символ м. Хіно. Крім того, на марковому аркуші вміщено фото із визначними природними і культурними пам’ятками обох країн.

Номінальна вартість кожної марки – 84 йєни (близько 20 гривень). Тираж маркового аркуша – 500 примірників. Проєкт реалізовано завдяки співпраці Посольства України в Японії з адміністрацією м. Хіно та Поштою Японії. Фотографії України для цього проєкту надані українським фотографом В’ячеславом Присяжнюком.

поштові марки