Європейські інвестиції – у Дніпродзержинський міськводоканал

18 березня під головуванням першого заступника Дніпродзержинського міського голови Олександра Плахотніка відбулася зустріч із представниками італійської компанії з промислової обробки вод на чолі з її засновником та керівником, доктором хіміко-технологічних наук Мауріціо Фієскі. У заході взяли участь директор департаменту економічного розвитку міської ради, керівництво «Міськводоканалу», представники депутатського корпусу міської ради.

На нараді обговорювалася можливість залучення інвестицій у систему водопостачання міста. Проект передбачає впровадження сучасних технологій очищення води за допомогою діоксиду хлору, які є екологічно чистими та безпечними, на відміну від застарілої технології хлорування.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також застосування нового реагенту сприятиме поступовому очищенню труб від внутрішніх нашарувань, а це, серед іншого, дасть економію електроенергії при прокачуванні води за рахунок зменшення опору.

На кожен з трьох головних водоводів міста передбачається встановити генератор для додавання діоксиду хлору. Обладнання надається у безкоштовне користування, оплачуються лише реагенти, які постачає фірма – в цьому і полягає її інтерес.

Доктор Мауріціо наголосив, що його компанія працює в Україні вже три роки та реалізувала низку проектів з очищення води, зокрема на промислових підприємствах країни. Гість зазначив: до проекту, який може бути втілений у Дніпродзержинську, виявило інтерес посольство Італії в Україні.

«Чиста вода – це здоров’я населення, поліпшення інфраструктури, стану довкілля. Дуже приємно, що ми знайшли розуміння з боку міської влади», – наголосив керівник фірми.

Учасники зустрічі обговорили технічні аспекти, економічну сторону справи та попередньо домовились про співробітництво. Олександр Плахотнік запевнив, що усі пропозиції компанії будуть детально проаналізовані.

«Дніпродзержинськ – місто із вкрай складною екологічною ситуацією, тому якість питної води має для всіх нас особливе значення. Залучивши інвестиції та втіливши новітні технології в життя, ми отримаємо – вперше в Україні – європейську якість води», – сказав перший заступник міського голови та висловив сподівання на плідну співпрацю.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь