Євросоюз робить роумінг безкоштовним

Минулого тижня Єврокомісія затвердила скасування плати за мобільний роумінг у країнах ЄС з 15 червня 2017 року. Згідно з останнім повідомленням Єврокомісії, скасування плати за роумінг буде відбуватися за певним механізмом. Пише liga.net.

Роумінг стане вільним для мандрівників: людей, які щодня їздять на роботу в іншу країну; абонентів, які постійно працюють в іншій країні, але часто повертаються на батьківщину; студентів, які навчаються за кордоном за програмою Erasmus.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Щоб уникнути зловживань, Єврокомісія передбачила і заходи безпеки. Так, оператори будуть відслідковувати, як європейці використовують телефонний трафік. Наприклад, якщо абонент користується роумінгом значно більше, ніж внутрішнім трафіком, – це викличе підозри.

Оператори змушені будуть перевіряти клієнтів, які користуються  дешевою сім-картою, купленої в іншій країні. Причина для таких побоювань очевидна. Якщо внутрішній тариф в жодній європейській країні виявиться менше, ніж в інший, то абоненти почнуть постійно перебувати в роумінгу, використовуючи сім-карту з більш вигідними тарифами. Це загрожує тим, що доходи від надання послуг в більш дорогих країнах знизяться за рахунок напливу сім-карт з більш дешевих.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь