Юнак з Дніпропетровщини підкорив «Голос країни» (Відео)

Криворіжець Арсеній Журавель успішно виступив у 9-му сезоні талант-шоу «Голос країни». Юнак блискуче виконав пісню «Take On Me» гурту «a-ha». Свій проникливий виступ він присвятив мамі — відомій у Кривому Розі музикантці, керівниці зразкового колективу «Арт-студія «Дитячий світ» Наталії Журавель. Повідомляє «Рудана».

«На десерт» шоу співака залишили недарма. Адже саме його вихід на сцену став найемоційнішим. Попри те, що у командах відомих тренерів (Потап, Тіпа Кароль, Монатік і Дан Балан) залишилося зовсім обмаль місць, за криворіжця з потужним голосом розгорнулася справжня битва. Вже на перших десяти секундах розвернулися крісла Тіни і Потапа. Не забарилися і Дан з Монатіком. Усі 4 тренери по черзі співали дифірамби Арсенію, аби він зробив вибір саме на їх користь.

Вибір Арсеній зробив на користь команди Олексія Потапенка. За лаштунками за нього вболівали мама і близькі друзі.

Свій талант юний криворіжець демонстрував уже не раз — він є неодноразовим лауреатом багатьох пісенних конкурсів. У 12 років Арсеній дійшов до фіналу шоу «Україна має талант», здобувши прихильність глядачів оригінальним співочим образом маленького чарівника Гарі Поттера.