Юні таланти Дніпропетровщини – майбутні зірки України

Вже другий рік за підтримки обласної державної адміністрації проводиться обласний креативний фестиваль «Z_ефір». Навесні перший відбірковий тур фестивалю відкрив Президент України у Дніпрі.

Цьогоріч в ньому беруть участь майже 30 тисяч юних талантів. Не всі вони можуть добратися до столиці чи обласного центру, щоб показати свою творчість. Тому «Z_ефір» їде до дітей і відкриває нові зірки.

Юні таланти Дніпропетровщини – майбутні зірки України

Черговий відбірковий тур фестивалю у Кам’янському відкрив перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман. Він зокрема відзначив: «Надзвичайно приємно відкривати цей фестиваль саме у Кам’янському, адже в ньому зростають справжні таланти. І це яскраво підтвердив минулорічний фестиваль, у якому кілька переможців було саме з цього міста».

Олег Кужман щиро подякував педагогам за терпіння і наполегливу працю. Висловив вдячність батькам за те, що знаходять час для розвитку дітей і допомагають їм повірити в себе. Та побажав перемоги юним артистам.

Зала палацу культури «Хімік» ледь вмістила бажаючих послухати і підтримати юні таланти. На цій сцені відкрили багато нових талановитих юних артистів – майбутніх зірок України.