Юристи консультують: чи можна йти у відпустку перед звільненням за власним бажанням

Я хочу звільнитися за власним бажанням, але перед цим піти у відпустку  (тому що за останній рік не був у відпустці). Чи маю я на це право?

«Дане питання регулює Закон України «Про відпустки» стаття 3: за бажанням   працівника   у   разі   його  звільнення  (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому має бути  надано невикористану відпустку з наступним звільненням.  Датою звільнення в цьому разі є останній день відпустки», — пояснює юрист Оксана Костенко.

У разі звільнення працівника у зв’язку із закінченням  строку трудового  договору  невикористана відпустка може за його бажанням надаватися й  тоді,  коли  час  відпустки  повністю  або  частково перевищує  строк  трудового  договору.  У  цьому  випадку чинність трудового договору продовжується до закінчення відпустки.

Добавить комментарий