З «Весняної феєрії» «Ніка» вирушить у Болгарію

Дві перемоги і одне друге місце святкували вихованці тернівського клубу акробатичного рок-н-ролу «Ніка» (керівник Ольга Глушакова) на Шостому міжнародному фестивалі-конкурсі «Весняна феєрія», який відбувся у Дніпропетровську. Про це «ВП» повідомила головний спеціаліст з питань фізичної культури и спорту відділу сім’ї, молоді і спорту міськвиконкому Наталя Проховська.

"Ніка"

Тернівчани виступали у категорії «сучасна хореографія», де з ними змагалися дуже сильні спортсмени з різних міст України. Тому боротьба була дуже запеклою. І все ж таки вихованці «Ніки» довели, що їх команда – одна з найсильніших на фестивалі, виборовши дві золоті та срібну медалі. Представники шахтарського міста перемогли у другій молодшій (діти від п’яти до восьми років) та змішаній категоріях, а у середній віковій категорії (від 9 до 13 років) посіли друге місце. Вихованцям «Ніки» стала у пригоді їх відмінна фізична підготовка та завзята підтримка батьків, які приїхали вболівати за них.

Виступи тернівчан відзначив і член журі фестивалю директор телевізійного творчого табору «Разом» у Болгарії Олександр Лищанський. Він запросив «Ніку» зяти участь у фестивалі, який відбудеться у Болгарії, і навіть пообіцяв взяти на себе частину витрат на поїздку.

Ігор Захарук

Добавить комментарий