За крок до трагедії: у Дніпрі швидка потрапила у ДТП (Фото)

Тільки вчора повідомлялося про пограбування швидкої у Дніпрі, і ось нова звістка. В дорожньо-транспортну пригоду потрапила бригада відділу медицини катастроф на санітарному автомобілі. Повідомив на своїй сторінці в ФБ керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

«Повертаючись з чергової евакуації хворих військовослужбовців до військового шпиталю, рухаючись по головній дорозі, автомобіль відділу медицини катастроф зіткнувся з легковим автомобілем Chevrolet. Від отриманого удару санітарний автомобіль перевернувся та зазнав значних пошкоджень. За кермом санітарного автомобілю знаходився найдосвідченіший водій нашого Центру, який з нами вже 28 років, в кабіні поруч з водієм найвідповідальніший лікар Центру з тридцятирічним стажем. Дякуючи Богу, обійшлося без людських жертв та тяжких травм. Не можна собі уявити, якби в салоні реанімобілю був хворий та працювала бригада», — написав Радій Шевченко.

Члени бригади терміново обстежені та оглянуті кращими фахівцями лікарні Мечникова – у них діагностували забої м’яких тканин та стрес.

Водій легкового автомобілю Chevrolet отримав незначні пошкодження. Йому була надана медична допомога іншою бригадою та забезпечена госпіталізація до лікарні.
Центр зазнав значних матеріальних збитків.