За реєстрацією і без зброї: у міськраді розповіли про нові правила безпеки на сесії

Аби потрапити на засідання сесії бажаючим необхідно буде зранку пройти реєстрацію. Разом з тим, до зали членам територіальної громади можна буде потрапити лише за наявністю вільних місць. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

У міськраді кажуть, врахували не надто позитивний досвід минулої сесії. І наголошують – запровадження комплексних заходів безпеки допоможе захистити городян, депутатів в представників ЗМІ від сутичок і провокацій. А ще дотриматися всіх вимог санітарної та протипожежної безпеки. Які ще нововведення передбачили для безпеки проведення сесій – про це  під час прес-конференції розповіли заступник міського голови Олександр Санжара і директор КП «Муніципальна гвардія» Кирило Харахулах.

Олександр Санжара підкреслив, що попри те, що в міськраді нарешті сформована коаліційна більшість, небезпека дестабілізації залишається все одно.

Згідно нового регламенту, у день проведення сесії реєстрація для представників громадськості почнеться о 09.00. На бічному вході до міськради її здійснюватиме спеціально вповноважена людина. Тим, хто захоче потрапити до сесійної зали, необхідно мати при собі документи, які посвідчують особу.

«Конфлікти нам не потрібні. Наше завдання – зробити проведення сесій безпечним. Усі, хто захоче побачити, що відбувається на сесії, зможуть це зробити через он-лайн трансляцію», — повідомив заступник міського голови Олександр Санжара. Право безперешкодного доступу до сесійної зали зберігають за собою народні депутати, депутати обласної та міської рад. А от їхні помічники чи депутати районних рад так само повинні будуть пройти реєстрацію, перш ніж потрапити на засідання сесії.
У міськраді просять ставитися до нововведень із порозумінням. Під час реєстрації городян просять не штовхатися і не лізти поперед черги. За інформацією директора КП «Муніципальна гвардія» Кирила Харахулахи, за безпекою під час сесії слідкуватимуть  50 муніципальних гвардійців та полісмени.

Кирило Харахулах також додав, що до сесійної зали не можна буде проносити апаратуру, що підсилює звук. Також заборонено прохід із зброєю (мисливською чи травматичною). Усе це можна буде залишити на зберігання у представників КП « Муніціпальна гвардія».

Разом з тим, серед нововведень прийдешньої сесії також перехід на електронний формат роботи з документами. Повідомлення про проекти рішень народним обранцям відтепер розсилатимуть електронною поштою. З ними вони працюватимуть на своїх планшетах чи телефонах. Відмова від друкування матеріалів сесії дозволяє міськраді економити до 300 тис. грн. Відомо також, що протягом березня сесії міськради проходитимуть щотижня.

Добавить комментарий