За що у Дніпрі штрафують водіїв

З 20 квітня в Україні триває комплекс заходів під умовною назвою «Перевізник». На Дніпропетровщині поліція контролює безпеку дорожнього руху під час перевезення пасажирів та виявляє порушення. За словами інспекторів, найчастіше вони стосуються технічного стану автомобіля. Зокрема, це непрацюючий звуковий сигнал та ручні гальма, тріщини на лобовому склі, зношена гума. Зазначають у  прес-службі поліції.

Також перевізники часто порушують правила перевезення пасажирів. Зокрема, 27 квітня на водія, який працював на маршруті 106, складено постанову за ст.121 КУпАП (Порушення водієм правил керування транспортним засобом) за те, що він перевозив пасажирів більше, ніж дозволено технічними характеристиками, а 2 травня водій маршруту 124а отримав вказану постанову за те, що здійснив зупинку для висадки пасажирів на пішохідному переході.

З початку року у Дніпрі патрульні зафіксували понад 600 порушень водіями маршрутних таксі. 65 з них – проїзд на червоне світло та 126 випадків неналежного технічного стану автомобіля.