За жорстоке вбивство на Дніпропетровщині судитимуть двох молодиків

У січні 2017 року, з метою заволодіння автомобілем, двоє чоловіків зранку замовили таксі для вигаданої поїздки в інше місто та дорогою нанесли водію не менше 17 ударів ножем у різні частини тіла. Окрім автомобіля (вартістю понад 80 тис. грн.) «здобиччю» зловмисників стали два мобільні телефони вартістю по 200 гривень кожен та грошові кошти на загальну суму майже 6 тисяч гривень.

Після скоєння вбивства зловмисники на автомобілі жертви направились до міста Жовті Води, де сховали тіло у каналізаційному колодязі, щільно закривши його люком.

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно двох молодиків 26-ти та 23-х років (один з них на момент вчинення злочину був співробітником пенітенціарної служби) за скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.3 ст.289 КК України (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб; розбій з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством; незаконне заволодіння транспортним засобом).

Судовий розгляд кримінального провадження триває.