Заборонене місто показало новорічні традиції імператорів (Фото)

У Пекіні охочі можуть побачити, як святкували Новий рік за місячним календарем за часів імператорів. Музей Гугун — колишній палац китайських імператорів, також відомий як Заборонене місто — з нагоди прийдешнього свята Весни відкрив найбільшу в своїй історії виставку артефактів, повідомляє Укрінформ з посиланням на Xinhua.

В експозиції представлено 885 культурних реліквій, які розкривають, як імператорський двір династії Цін (1644-1911) відзначав Новий рік за місячним календарем.

Одним із найбільш цінних експонатів є колекція з п’яти китайських ієрогліфів «福» («фу», який означає щастя), які написали п’ять імператорів династії Цін.

На виставці також представлені реліквії, пов’язані з іншими королівськими традиціями святкування. Наприклад, понад 100 експонатів були використані для відтворення сцени королівського новорічного бенкету, щоб точно повторити розкішне свято, що відбулося 1783 рокуза часів правління імператора Цяньлуна.

Впродовж виставки усе Заборонене місто буде прикрашено палацовими ліхтарями, новорічними картинами й побажаннями, щоб дати змогу відвідувачам зануритися в культурну атмосферу стародавнього Китаю.

Виставка триватиме до 7 квітня.