Захворювання печінки, які можна виявити на обличчі

Поінформованість про симптоми жирової хвороби печінки має вирішальне значення, оскільки раннє виявлення може зупинити прогрес захворювання до рубцювання печінки та її недостатності.

Викликає тривогу те, що дослідження попереджають, що більш ніж кожна третя доросла людина живе із захворюванням печінки, яке може підвищити ризик серцево-судинних захворювань, раку або діабету 2 типу. Відома як жирова хвороба печінки, або скорочено НАЖБП, вона може бути викликана ожирінням, високим рівнем цукру в крові та високим рівнем жирів у крові, що часто підкреслюється неправильним способом життя. Лікар-гепатолог поділився п’ятьма попереджувальними ознаками жирової хвороби печінки, які можна побачити на обличчі, повідомляє newsyou.info.

Хоча НАЖБП зазвичай не викликає помітних проблем на ранніх стадіях, симптоми можуть з’явитися, коли печінка починає відмовляти. Рекомендовано звернути увагу на такі тривожні сигнали:

– Жовта шкіра та жовті очі
– Червона шкіра
– Дрібні нитки вен
– Восковий вигляд.
Ці симптоми з’являються, коли ваша печінка починає відмовляти, і вказують на те, що ваш організм намагається очистити різні види відходів.

Якщо печінка перестає функціонувати належним чином, білірубін не вивільнятиметься належним чином. Якщо коричнево-жовтий пігмент жовчі вище очікуваного, колір вашої шкіри та білків очей може змінитися.

Проконсультуйтеся зі своїм терапевтом, якщо вас турбує здоров’я печінки.

Фото : з відкритих джерел