Закінчення опалювального сезону у Дніпрі: як зберегти електроенергію

Із завершенням опалювального сезону для жителів Дніпропетровщини ще більш актуальним стає питання, як не витрачати зайві кіловат-години на роботу електрообігрівачів та зробити домівку теплішою. Особливо під час карантину, коли більшість часу люди проводять вдома. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO ділиться порадами.

· Вікна – перевірте, чи не мають вони щілин. Вдень відкривайте жалюзі та ролети, щоб сонячне світло зігрівало оселю. Ввечері навпаки, щільно закривайте штори, що допоможе зберегти тепло.

· Підлогу по можливості застеліть килимами.

· Двері між кімнатами зачиняйте щільно, щоб не втрачати тепло у більш теплих приміщеннях.

· Меблі потрібно правильно розташувати. Біля холодних зовнішніх стін можуть стояти шафи, комоди або столи. А от ліжка, дивани та крісла розмістіть біля міжкімнатних або міжквартирних стін.

· Обігрівач краще використовувати більш економний. Наприклад, конвекторний, інфрачервоний або масляний замість прожерливого тепловентилятора, що висушує повітря та спалює кисень.

Власникам двозонних лічильників вигідніше вмикати обігрівач з 23:00 до 7:00. Саме в цей час діє нічний тариф, що вдвічі дешевший. Вдень обігрівач можна вимкнути, адже накопичене за ніч тепло збережеться ще довго.

Отримати двозонний лічильник можна у складі енергоефективного набору Розумний Watt. Наразі його можна замовити зі знижкою 15% на сайті електропостачальника YASNO у Дніпропетровській області. Набір, до якого також входять розумна розетка та LED-лампи, надійде поштою, а безкоштовна заміна лічильника «під ключ» відбудеться після завершення карантину.

«До економії електроенергії потрібно підходити комплексно. Ми радимо поєднувати корисні побутові звички з сучасними енергоефективними рішеннями. У такому разі кожна родина зможе зменшити свої витрати на електроенергію до 50%», — сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.