Заваріть ввечері трави від безсоння
Скажений темп нашого життя і нескінченні стреси дуже часто призводять до безсоння, а це вже є спільною проблемою, з якою стикаються дуже багато. Часто ми так втомлюємося, що віддали б все за сон без задніх ніг. Але коли ми намагаємося заснути, то сон або дуже неспокійний, або взагалі не настає. Радимо звернутися до дарів природи. Як зазначають “Корисні поради”, рослини є природними інструментами, які не тільки вносять істотне затишшя, але і допоможуть вам спати спокійно, при чому, без побічних ефектів.
Валеріана лікувальна
Ця рослина сприяє спокійному сну і не має побічних ефектів, а, також є правдою і те, що валеріана покращує якість сну і сприяє дисфункції безсоння. Це було підтверджено в клінічних дослідженнях. Валеріана також знімає спазми і сприяє правильному травленню.
Підготуйте трав’яний чай вранці, заливши чайну ложку валеріани склянкою окропу. Суміш залишають стояти до вечора, потім проціджують і нагрівають його перед подачею на стіл. Частина напою випивається перед вечерею, а інше перед сном. Тим не менш, необхідно дотримуватися обережності, адже наша центральна нервова система не може дозволити нам регулярно вживати подібне заспокійливе.
Ромашка лікарська
Ромашка використовується для багатьох цілей, а розслабляючий і заспокійливий ефект лише деякі з властивостей. Коли з’являються проблеми зі сном, потрібно просто випити чашку ромашкового чаю на ніч. Ця рослина допомагає зняти напругу і тривогу. Квіти ромашки продаються в будь-якій аптеці. Коли будете заварювати чай, накрийте його кришкою, для кращого ефекту. Ромашка не багато гірчить, тому додайте в чай ложку меду, або цукру.
Меліса
Одна з кращих заспокійливих в трав’яний медицині, відома як лимонна трава. Використовується, щоб зменшити стрес і сприяє міцному сну. Однак різні дослідження показали, що лимонник у поєднанні з іншими травами, наприклад, валеріаною, дуже ефективні в якості заспокійливого засобу. Експерти ще не вирішили, наскільки ефективна меліса поодинці. Якщо порушення сну не значне, зробіть собі чай, додавши в нього кілька свіжих листячок меліси. Залиште його заварюватися деякий час, потім, повільно потягуючи, випийте перед сном.
Хміль
Квітки хмелю використовуються по-різному. Один з найефективніших снодійних серед трав, тому що він допомагає знизити тривогу і безсоння. Один з найпопулярніших способів використання, це наповнити хмелем подушку, на якій спите. Ви будете засинати, як маленькі діти.
Жасмин
Чай з жасмину надає заспокійливу дію на нерви, і допомагає заснути. Крім того, жасмин рекомендується пити при проблемах з менструальним циклом, чутливості шкіри, а також, використовується для лікування шлунку.
Вище згадані анестезуючі властивості природних трав корисні для сприяння сну і зниження тривожності. Ці рослини використовуються, для того, щоб викликати сон і пробуджувати вранці свіжим і бадьорим. Не перестарайтеся з вживанням цих рослин, вони не для повсякденного використання, не зробіть це звичкою. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем, щоб максимально насолодитися корисними властивостями природи.