Завдяки Борису Філатову унікальний освітній проект для літніх людей отримав друге життя

За підтримки лідера політичної партії «УКРОП» Бориса Філатова близько 400 пенсіонерів Дніпропетровська зможуть пройти навчання в унікальному Університеті Третього Віку. Борис Філатов переконаний — для літніх людей зараз дуже важливо відчувати соціальну спільність і співпричетність до країни.

Університет третього віку — це можливість для пенсіонерів отримати нові знання та вміння в різних сферах. Тут бабусям і дідусям викладають психологію, навчають комп’ютерній грамотності і різних дисциплін економіки.

23

Найголовніша мета подібного роду проектів — це спілкування. Спілкування, насправді, зовсім нічого не коштує, але при цьому вартує дуже дорого. Це ціннісна категорія. Тому подібного роду проекти — Університет Третього Віку — є природним розвитком інших соціальних проектів нашої партії. Зокрема, дитячих оздоровчих таборів, таборів для літніх людей, — заявив Борис Філатов.

Проект реалізується на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля вже 6 років. Але в 2015 році старт нового сезону опинився під загрозою через те, що Дніпропетровська мерія перестала виділяти на це фінансування.
Зберегти унікальну програму і дати їй нове життя вдалося завдяки Борису Філатову. Політик виступив новим партнером освітньої програми. Відповідний меморандум Борис Філатов підписав з ректором Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Борисом Холодом.

Ми хочемо реалізувати ці проекти з першочерговим завданням — прибрати між людьми соціальну відчуженість. Щоб в умовах війни й економічної кризи люди могли отримати позитивні емоції. Зрозуміти, що політики і держава все-таки думають про них. Я бачу по реакції людей, що для них це дуже важливо, — упевнений Борис Філатов.

Навчання в Університеті триває шість місяців — з жовтня по квітень. Протягом навчального року для слухачів проводять лекційні та практичні заняття. Мешканка Дніпропетровська Тамара Клименко за віком вже пенсіонер. Але жінка продовжує трудову діяльність. Сьогодні вона — в.о. директора територіального центру в Індустріальному районі. Як фахівець Тамара Клименко прагне до постійного вдосконалення своїх умінь. Тому вже шість років поспіль вона є студенткою Університету Третього Віку. Цього року жінка збирається вивчити гуманітарний напрям.

Лекції тут не повторюються. Вони дуже цікаві, дуже добре ставляться до нас. Проводять різні заходи — виставки, концерти, екскурсії. Нам цікаво і ми будемо ходити, — розповіла Тетяна Клименко.

Те, що новим партнером Університету Третього Віку став Борис Філатов, її зовсім не дивує.

Ми такі раді, що саме Борис Філатов знову приділив увагу третьому віку. І за те, що він знаходить час для людей поважного віку. Я нещодавно повернулася з табору «Укропчик». Там дуже цікаво, — ділиться враженнями Тамара Клименко.
Ще одна слухачка Університету — пенсіонерка Серафима Перепелиця. Жінка зізнається, — знову почати вчитися її підштовхнула жага нових знань. — Хочеться дізнатися щось нове. Тому що такий час, коли все тече і змінюється. А нам, бракує цієї інформації. Тому ми із задоволенням приймаємо це запрошення займатися в Університеті, — сказала Серафима Клименко.

Добавить комментарий