Заява про наміри

Громадянин Чобанян Роман Георгійович, зареєстрований  за адресою: 51000, Дніпропетровська обл., Царичанський р-н, смт. Царичанка, квартал Слави, буд.8, кв.7,  заявляє про наміри нового будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, пр. Аношкіна.

Характеристика діяльності – нове будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів. Об’єкт не підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля (ОВД). Наявності транскордонного впливу не має. Технічні і технологічні дані: торгівельна площа – 1155,44 м2.термін експлуатації – не встановлено. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності  – забезпечення споживачів товарами, покращення сервісного обслуговування, організація нових робочих місць.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Потреба в ресурсах: земельних – загальна площа земельної ділянки – 0,4725 га,  додаткових сировинних ресурсів не потребує, водних – витрата води  питної якості від міських мереж – 6,283 м3/добу, трудових – 40 осіб, енергетичних – електроенергія від існуючих мереж, величина максимального розрахункового навантаження з урахуванням існуючої дозволеної  потужності  – 320 кВт.  Транспортне забезпечення – автотранспорт. Екологічні та інші обмеження: відсутні.

Еколого-інженерна підготовка та захист території: не потребує. Згідно проектної документації вплив об’єкта на клімат і мікроклімат, повітряне середовище, водне і геологічне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє соціальне та техногенне середовище можна визначити як прийнятний.

Відходи передбачається передавати на спеціалізовані підприємства згідно договорів. Обсяг виконання ОВНС – у повному обсязі. Ознайомлення з проектними матеріалами та надати пропозиції можливо протягом 30 діб  з моменту  публікації Заяви про наміри з понеділка по п¢ятницю з 9-00 по 16-00 за адресою: 51000, Дніпропетровська обл., Царичанський р-н, смт. Царичанка, квартал Слави, буд.8, кв.7.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!